westpoint
19 بهمن 1401 - 09:15

تبدیل وضعیت بیش از 1400 نفر در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بیش از 1400 نفر از فرزندان ایثارگران و شهدا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام تبدیل وضعیت شدند.

خلیل شوهانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام با تشریح اقدامات دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی رازی بعد از ۱۲ سال، احداث و تجهیز ساختمان دانشکده پزشکی، تبدیل وضعیت و جذب نیرو به تعداد ۱۴۵۰ نفر (فرزندان شهدا و ایثارگران) از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای خدمت به مردم شریف ایلام است.

وی با بیان پرداخت کل بدهی حوزه‌های دارو، مقیمی و ماندگاری پزشکان به مبلغ ۹۸ میلیارد تومان تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ افزود: احداث و بهره‌برداری از اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره)ایلام با ظرفیت ۶۸ تخت، تجهیز و راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان امام رضا(ع) ایوان، تجهیز و راه اندازی بخش آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام و احداث و تجهیز ساختمان مرکز ناباروری سطح ۳ بیمارستان آیت الله طالقانی شهر ایلام از دیگر این اقدامات است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نظر دارد سطح خدمات ارائه شده به مردم ایلام را گسترش داده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

شوهانی در ادامه عنوان کرد: احداث و تجهیز سالن ورزشی چند منظوره شهدای مدافع سلامت در پردیس ۲ دانشگاه با ۱۲۰۰ متر زیربنا، احداث و تجهیز ۲ ساختمان پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی در استان، احداث و تجهیز ۲ مرکز بهداشتی درمانی و ۴ خانه بهداشت در سطح استان، احداث ساختمان ۶ واحدی متخصصان شهرستان دهلران، خرید و راه اندازی دستگاه رادیولوژی دیجیتال شهرستان سیروان، از دیگر اقدامات است.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 1026860