westpoint
19 بهمن 1401 - 11:49

3 هزار 900 پروژه توسط سپاه و بسیج در زنجان اجرا می‌شود/ اجرای ۴۴۲ پروژه محرومیت زدایی

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه ۲۹۶ طرح مختلف مهندسی نیز در راستای محرومیت زدایی در نقاط مختلف استان اجرا و به مرحله بهره‌برداری رسیده است، گفت: 3 هزار و ۹۰۰ پروژه در سطح استان توسط سپاه و بسیج در حال اجرا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی در نشست خبری که با حضور سردار غلامرضا سلیمانی؛رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امام جمعه زنجان و استاندار این استان برگزار شد، با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با بیان حضور همیشگی مردم زنجان صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم زنجان در طول دوران انقلاب اسلامی و پس از آن در همه مراحل و صحنه‌های حساس و تاریخی انقلاب حضور موثر و با شکوهی داشتند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به ایثارگری و رشادت رزمندگان زنجانی در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان زنجانی در اکثر عملیات‌ها خط شکن بودند و ۳۵۳۵ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه مردم استان زنجان در همه صحنه‌های دفاع از انقلاب در مقاطع مختلف حضور داشتند، افزود: مردم زنجان به ویژه در صحنه‌های دفع فتنه‌ها در مسیر ولایت و با لبیک به ولی امر، در راستای خنثی کردن توطئه‌ها در خط مقدم دفاع از نظام و انقلاب بودند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه شایسته خدمت هستند، گفت: ۴۴۲ پروژه محرومیت‌ زدایی با مشارکت بسیج سازندگی در زمینه آبرسانی و احداث مسکن محرومان و طرح‌های فنی و مهندسی اجرایی می‌شود.

وی بابیان اینکه در زمینه پروژه آبرسانی به روستاها، ۳۵ پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است، ادامه داد: در زمینه ساخت مسکن ویژه محرومان نیز تا کنون ۱۱۰ واحد مسکونی احداث و یا بازسازی شده که تحویل خواهد شد.

سردار کرمی با بیان اینکه ۲۹۶ طرح مختلف مهندسی نیز در راستای محرومیت زدایی در نقاط مختلف استان اجرا و به مرحله بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: 3 هزار و ۹۰۰ پروژه در سطح استان توسط سپاه و بسیج در حال اجرا است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خدمات سپاه و بسیج را گامی کوچکی در راستای خدمت به مردم استان برشمرد.

وی با اشاره به فرا رسیدن 22 بهمن خواستار حضور آحاد مردم در این راهپیمایی دشمن شکن شد.

پایان پیام/73021

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027221